Zawieszenia KW Competition

Zawieszenia gwintowane KW Competition są wyborem numer jeden wielu najlepszych międzynarodowych teamów wyścigowych.

Zawieszenie gwintowane KW Competition
Uniwersalny charakter zestawów zawieszeń KW Competition współpracuje z szerokim zakresem różnych podłoży, promieni zakrętów i zmian wysokości. Zestaw zawieszenia KW Competition jest głównym i niezmiennym wyborem wielu wybitnych teamów wyścigowych na najbardziej wymagający tor na świecie – Nurburgring Nordschleife, aka „Zielone Piekło”.

W VLN, 24h Nürburgring, GT Asia, WTCC, FIA GT1, ADAC Procar – teamy wyścigowe wszędzie polegają na wiedzy i doświadczeniu zawartym w zestawie zawieszenia KW Competition.

Renomowane centrum testów KW pozwala naszemu działowi wyczynowemu rozwijać się w określonych obszarach ustawiania zawieszenia pojazdów.

Do tego używają naszą 7-punktową stacje diagnostyczną która jest w stanie symulować jazdy na torach wyścigowych.

W zależności od rodzaju samochodu wyścigowego, dziennie jesteśmy w stanie zrobić od 50 do 100 pomiarów.

Nie ma potrzeby zużywania pojazdu, ponoszenia opłat torowych, a czas potrzebny na testowanie jest w ten sposób znacząco skrócony. Centrum testowe KW jest otwarte dla wszystkich teamów, bez względu na ich markę czy zawieszenie w ich pojazdach.

Zawieszenie gwintowane KW Competition

Zawieszenia wyścigowe KW Competition 2way & 3-way

Gwintowane zawieszenia KW występują w dwóch wersjach i są przeznaczone zarówno dla użytku amatorskiego jak i dla międzynarodowego motosportu. Sześć zwycięstw w 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring podczas ostatnich 10 lat udowadniają że rozwiązania wyścigowe KW są nie tylko lepsze pod względem jakości ale też zaawansowanej technologii. Profesjonalizm na Nordschleife – KW wygrywa tam gdzie inni tylko testują.

KW 7-stopniowa stacja diagnostyczna – dla sukcesów w motosporcie

W centrum testowym w głównej siedzibie KW w schwabskim Fichtenberg zespoły wyścigowe i partnerzy przemysłowi mają możliwość korzystania z 7-stopniowej stacji diagnostycznej, która symuluje jazdę na torze wyścigowym. Stacja diagnostyki zawieszeń składa się z czterech kolumn które poruszają kołami i trzech kolumn które odpowiadają za wychylenie samochodu. W zależności od rodzaju samochodu wyścigowego można przeprowadzić od 50 do 100 pomiarów dziennie.

Partner KW Competition

Wiele zespołów wyścigowych na całym świecie zaufało naszej opatentowanej technologi zaworowej KW Competition. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, dużej elastyczności i renomowanym centrum testowym KW od ponad 15 wyposaża ekipy motosportowe na wszytkich rynkach w kraju i za granicą.

KW Competition – globalny wyścig

Teamy wyścigowe z dużymi sukcesami na całym świecie stawiają na nasze opatentowaną technologie zaworową KW Competition. Przez wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym motosporcie jest KW jako producent zawieszeń najlepszym adresem.