<
KW Variant 3 coilovers

Zawieszenie KW Variant 3 „inox-line”

Nieograniczone możliwości regulacji dla poprawy komfortu i osiągów
Indywidualnie regulowana siła odbicia i dobicia.

Nasi inżynierowie opracowali sportowy i równocześnie zrównoważony podstawowy zestaw zawieszenia. By zagwarantować perfekcyjne ustawienia zawieszenia, testujemy je na naszym 7 stanowiskowym centrum dynamicznych testów drogowych oraz rozszerzone testy na wiejskich drogach, autostradach, a nawet na północnej pętli Nurburgringu. Od lat, zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 “inox-line” jest wyznacznikiem jakości wśród zawieszeń gwintowanych i jednym z najlepszych produktów na rynku. Przekonali się do niego kierowcy wyścigowi, tunerzy, wielko i niskoseryjni producenci samochodów jak Alpina, MTM, Manthey, Oettinger i wiele innych wiodących firm na rynku międzynarodowym.

Żaden inny zestaw zawieszenie przeznaczony do użytku na drodze nie pozwala na tak szeroką regulacje amortyzatora. Zestaw KW Variant 3 to 16 poziomów regulacji odbicia 12 poziomów regulacji dobicia – pozwalające na szybką i łatwą regulację.

Punkt odniesienia dla wszystkich entuzjastów dynamicznej jazdy

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3″inox-line” nawet w podstawowym ustawieniu usatysfakcjonuje nawet wymagających kierowców. Twardość amortyzatorów i sprężyn jest wynikiem badań inżynierów KW, którzy każdy model auta rozpatrują indywidualnie dla uzyskania optymalnego balansu komfortu oraz właściwości sportowych. Jako producent KW wymaga najwyższej jakości materiałów, a sam dysponuje własnym zapleczem technologicznym, dzięki tym rozwiązaniom zawieszenia KW wyróżniają się swoją bezawaryjnością, wytrzymałością oraz odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne.


  • Regulacja siły odbicia i dobicia
  • Wykonane ze stali nierdzewnej inox-line
  • Regulacja wysokości
  • Zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
  • Wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
  • 16-stopniowa regulacja siły odbicia
  • 12-stopniowa regulacja siły dobicia
  • Unikatowa, niezależna od siebie regulacja siły tłumienia

High quality, individual and durable

Zestawy zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 jak każdy amortyzator są poddawane podczas produkcji rozszerzonym testom jakościowym, by sprostać standardom jakości KW. Kolumny zawieszenia gwintowanego KW wykonane ze stali nierdzewnej są w 100% odporne na korozję.