Zawieszenie KW Variant 3 „inox-line”

Nieograniczone możliwości regulacji dla poprawy komfortu i osiągów Indywidualnie regulowana siła odbicia i dobicia.

Nasi inżynierowie opracowali sportowy i równocześnie zrównoważony podstawowy zestaw zawieszenia. By zagwarantować perfekcyjne ustawienia zawieszenia, testujemy je na naszym 7 stanowiskowym centrum dynamicznych testów drogowych oraz rozszerzone testy na wiejskich drogach, autostradach, a nawet na północnej pętli Nurburgringu. Od lat, zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 “inox-line” jest wyznacznikiem jakości wśród zawieszeń gwintowanych i jednym z najlepszych produktów na rynku. Przekonali się do niego kierowcy wyścigowi, tunerzy, wielko i niskoseryjni producenci samochodów jak Alpina, MTM, Manthey, Oettinger i wiele innych wiodących firm na rynku międzynarodowym.

Zaawansowana technologia prosto z motorsportu

Z zestawem zawieszenia gwitnowanego KW Variant 3 “inox-line” otrzymujesz dużo więcej niż sportowe obniżenie i świetne prowadzenie na każdej drodze. Zawieszenie to bazuje na naszym długoletnim doświadczeniu jako producenta i dostawcy zawieszeń do międzynarodowych serii wyścigowych jak np. ADAC GT Masters, FIA GT1, FIA GT3, International GT Open, WTC, VLN i legendarny ADAC Zurich 24h-wyścig Nürburgring Analogicznie do naszych zawieszeń gwintowanych z programu w KW Competition, KW Variant 3 “inox-line” może być niezależnie regulowana kompresja i odbicie. Ta indywidualna regulacja jest bardzo ceniona przez producentów samochodów sportowych, tunerów i kierowców na całym świecie.

Idealne zawieszenie dla większej przyjemności jazdy.

Jeśli dokonałeś już swoich pierwszych modyfikacji w swoim samochodzie, nasze zawieszenie KW Variant 3 dopełni dzieła. Opatentowana przez KW technologia zaworów, umożliwiająca niezależną regulację siły odbicia i dobicia pozwala indywidualnie dostroić Twoje zawieszenie. Regulacje dolnych zaworów ustawiają poziom wolnego dobicia w dwunastu klikach.Do zmiany ustawień nie są wymagane żadne narzędzia, KW Variant 3 posiada opatentowany regulator na dole kolumny ze stali nierdzewnej. Regulacja kompresji w dwunastu klikach pozwala ręcznie wpłynąć na przechyły nadwozia bez zmiany twardości sprężyn. Przez zwiększanie siły odbicia za pomocą pokrętła, zmniejsza się przechyły nadwozia. Regulacja siły tłumienia pozwala na zmianę charakterystyki prowadzenia samochodu na przykład po zmianie kół/opon na inny rozmiar, bądź po założeniu opon zimowych. W zależności od własnych upodobań odporne na warunki atmosferyczne zawieszenie KW może być ustawione sztywniej, bądź bardziej komfortowo. KW Variant 3 przeznaczone jest dla kierowców ze sportowym zacięciem, którzy potrzebują więcej niż jedynie regulacja wysokości.

Pobierz cennik KW Variant 3

pdf2

Podane ceny w euro do których należy doliczyć podatek VAT Cennik zawieszeń KW Variant 1 / Variant 2 / Variant 3 – 2014

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 „inox-line“

Wysoka jakość, indywidualizm i trwałość

Zestawy zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 jak każdy amortyzator są poddawane podczas produkcji rozszerzonym testom jakościowym, by sprostać standardom jakości KW. Kolumny zawieszenia gwintowanego KW wykonane ze stali nierdzewnej są w 100% odporne na korozję

 • Regulacja siły odbicia i dobicia
 • Wykonane ze stali nierdzewnej inox-line
 • Regulacja wysokości
 • Zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
 • Wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
 • 16-stopniowa regulacja siły odbicia
 • 14-stopniowa regulacja siły dobicia
 • Unikatowa, niezależna od siebie regulacja siły tłumienia

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 „inox-line“

Ustawienia: Indywidualne ustawienia siły dobicia i odbicia w zawieszeniu KW Variant 3 „inox-line”

Zawieszenie KW Variant 3 „inox-line” to perfekcyjne narzędzie dla kierowców zorientowanych na ciągłe doskonalenie techniki jazdy oraz osiągnie coraz lepszych wyników. Oddzielna regulacja siły dobicia i odbicia poprzez precyzyjny system klików pozwal na perfekcyjne ustawienia, oraz umożliwia łatwą korektę ustawień, dostosowaną do charakterystyki toru, opon, czy właściwości jezdnych auta w trakcie ekstremalnych warunków.

Regulacja siły dobicia – oś przednia

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 Regulacja

Regulacja siły dobicia – oś tylna

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 Regulacja

Żaden inny zestaw zawieszenie przeznaczony do użytku na drodze nie pozwala na tak szeroką regulacje amortyzatora. Zestaw KW Variant 3 to 16 poziomów regulacji odbicia 12 poziomów regulacji dobicia – pozwalające na szybką i łatwą regulację.

Budowa i zasady działania
zawieszenia gwintowanego KW

KW-Edelstahl-Federbein

Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po wielu latach czerpania radości z jazdy.

Pierścień wykonany z polamidu

Polyamid Gewindering

W przeciwieństwie do anodowanych aluminiowych pierścieni, w zawieszeniach KW używamy pierścieni polyamidowych z wkładką ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, nawet pył z klocków hamulcowych, ziarnka piasku i brud nie są w stanie uszkodzić pierścienia.

KW "inox-line" w szczegółowych testach w komorze solnej

 • Wysoka odporność na korozję
 • Niezrównana jakość
 • Stały - perfekcyjny wygląd

Zestaw narzędzi KW

KW Tool-Kit

Każdy zestaw zawieszenia KW zostaje dostarczony wraz z zestawem narzędzi, zawierającym:

- Certyfikat TÜV
- Instrukcję montażu oraz regulacji
- Klucz do regulacji gwintu