Zawieszenia gwintowane

Zawieszenia gwintowane KW dedykowane są wymagającym kierowcom, którzy oczekują precyzyjnego i dynamicznego prowadzenia samochodu, zachowując przy tym maksymalny komfort podróżowania.KW Variant 1 „inox-line”

Pierwszy z modeli zawieszeń gwintowanych KW oferujący możliwość indywidualnego ustawienia wysokości samochodu, oraz poprawę dynamiki jazdy dzięki bardziej sportowej charakterystyce amortyzatorów i sprężyn. Wykonany najwyższej jakości stali nierdzewnej.


 Więcej…

KW Variant 2 „inox-line”

Większa stabilność i komfort jazdy. Z regulowaną siłą dobicia.

Zawieszenia gwintowane KW Variant 2 oferują coś więcej, niż tylko lepszy wygląd i obniżenie. Możliwość regulacji twardości to idealne rozwiązanie dla bardziej wymagających kierowców.


 Więcej…

KW Variant 3 „inox-line”


Nieograniczone możliwości regulacji dla poprawy komfortu i osiągów Indywidualnie regulowana siła odbicia i dobicia.

Jeśli dokonałeś już pierwszych modyfikacji w swoim samochodzie, zawieszenie gwintowane KW Variant 3 będzie idealnym dopełnieniem wszelkich modyfikacji. Wyposażone w opatentowaną przez KW technologię „KW-valve” pozwala na odseparowaną regulację siły dobicia i odbicia amortyzatora, co wraz z możliwością regulacji wysokości daje szerokie spektrum ustawień.


 Więcej…

KW Variant 4 „inox-line”


Unlimited individuality for performance & comfort. Damping adjustment separately for rebound & compression.

Zawieszenia KW Variant 4 wykorzystują wiodące technologie stosowane w motorsporcie i przenoszą ich zastosowanie na ulicę. Variant 4 pozwala na niezależną regulacjię odbicia oraz regulację siły dobicia osobno dla niskich i wysokich prędkości.


 Więcej…

KW Street Comfort

The KW Street Comfort coilovers, for your comfort-oriented driving pleasure.

KW Street Comfort to zawieszenia gwintowane zaprojektowane od podstaw z myślą o przyjemności i komforcie podróżowania. Zawieszenia KW Street Comfort sprawdzą się wszędzie tam gdzie fabryczne zawieszenie, lub inne zawieszenie gwintowane okazują się zbyt twarde w codziennym użytkowaniu. Zawieszenie gwintowane KW Street Comfort posiadają dopasowany zakres regulacji obniżenia, zwykle od 10 do 40mm oraz amortyzatory i sprężyny wielokrotnie testowane na 7-punktowej hamowni podwoziowej KW dla uzyskania możliwie najwyższego komfortu.


 Więcej…

KW DDC coilovers

DDC – Dynamic Damping Control

KW DDC to zawieszenia gwintowane z gamy zawieszeń KW iSuspensions – programu zawieszeń inteligętnych.
Łączą one w sobie zalety systemu adaptacyjnego tłumienia, oraz zawieszenia gwintowanego indywidualnie dobranego do modelu samochodu.KW DDC ECU

Adapcyjne zawieszenie KW DDC ECU pozwala na regulację obniżenia samochodu w zalecanym zakresie, oraz umożliwia regulację twardości w trzech pre-definiowanych trybach Comfort / Sport / Sport+ przy użyciu jednego przycisku we wnętrzu auta. Znacznie więcej możliwości regulacji dostępne jest poprzez specjalną aplikację na smartfony! Zawieszenie wykonane jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej „inox” co gwarantuje odporność na warunki zewnętrzne i bezproblemowe korzystanie przez długie lata.


 Więcej…

KW DDC Plug and Play

KW DDC „Plug and Play” to rozwiązanie dla aut wyposażonych w fabryczną regulację twardości. Dzięki technologii KW zastosowanej w zawieszeniach KW DDC „Plug and Play” wystarczy tylko wymienić fabryczne amortyzatory i wpiąć fabryczne wtyczki, by cieszyć się możliwościami zawieszenia gwintowanego KW, oraz możliwością regulacji twardości tak jak w fabrycznym zestawie.


 Więcej…

Mercedes SLS with KW HLS Hydraulic Lift System

HLS – Hydraulic Lift System

Dzięki technologii KW HLS możesz bezpiecznie podwyższyć swój samochód nawet o kilkadziesiąt milimetrów. Pokonywanie poprzecznych przeszkód, najazdów czy stromych wjazdów podziemnych parkingów nigdy nie było tak łatwe jak z KW HLS.KW HLS – Hydraulic Lift System

Z systemem HLS pokonywanie przeszkód takich jak spowalniacze, wjazdy do parkingów podziemnych czy przejazdy kolejowe nie jest już problemem. W zależności od modelu auta zestaw KW HLS pozwala na podwyższenie zawieszenia samochodu nawet o 45mm*.
*Wartość podniesienia w zależności od modelu samochodu.


 Więcej…

KW HLS – Universal

Uniwersalny zestaw KW HLS pozwala na podwyższenie nisko zawieszonego auta w celu pokonania przeszkody. Zestaw KW HLS dedykowany jest na oś przednią, lub jako kompletny zestaw KW HLS4 na obie osie. Uniwersalny system KW HLS może zostać zamontowany wyłącznie do amortyzatorów KW.


 Więcej…

KW Clubsport 3way coilovers

Clubsport

KW Clubsport to bezkompromisowe przeniesienie technologii ze świata motorsportu na ulicę oraz zmagania na torach wyścigowych.KW Clubsport 2-way

Zawieszenie gwintowane z 16 stopniowa regulacją odbicia oraz niezależna 12 stopniowa regulacją tłumienia dobicia, oraz regulowane górne mocowania – umożliwia zaawansowane ustawienie zawieszenia pod kątem nawierzchni, tory oraz preferencji kierowcy.


 Więcej…

  

KW Clubsport 3-way

Stworzone z wykorzystaniem 7-punktowej hamowni podwoziowej KW symulującej tor Nordschleife. KW Clubsport 3-way pozwala na kontrolę obciążeń kół, wagi, oraz sztywności nadwozia poprzez odpowiednie ustawienia i regulację zawieszenia. Technologia motorsportu dostępna dla każdego.


 Więcej…

  

KW Competition coilovers

Competition

Zawieszenia gwintowane KW Competition są wyborem numer jeden wielu najlepszych międzynarodowych teamów wyścigowychKW Competition 2-way

The racing program KW Competition was designed for national and international motor sports.


Zestaw zawieszenia KW Competition 2 way wyposażony jest w niezależne tłumienie dobicia i odbicia. Może być wykonany z galwanizowanej stali – dla zastosowań, w których wytrzymałość strukturalna jest najważniejsza, bądź z lekkiego aluminium, gdy najbardziej liczy się waga.


 Więcej…

KW Competition 3-way

The racing program KW Competition was designed for national and international motor sports.


Trójdrożne zawieszenie gwintowane KW competition 3-way racing zapewnia 3 niezależne możliwości regulacji. Wolne dobicie, szybka i wolna kompresja. Unikalna technologia zaworów trójdrożnego systemu amortyzatorów różni się od zwyczajnych systemów stosowanych w amortyzatorach typu „mono-tube”. Projekt zapewnia róznież łatwość serwisowania elementów zawieszenia.


 Więcej…

KW Height Adjustable Spring Kit

KW Sprężyny gwintowane

Radykalna poprawa wyglądu i dynamiki jazdy – w jakości OEM  • Sprężyny gwintowane KW

Sprężyny gwintowane KW

Zestaw regulowanych sprężyn KW to doskonała alternatywa do seryjnych sprężyn. Pozwala on, w przeciwieństwie do innych sprężyn obniżających, na regulacje wysokości pojazdu. Dzięki sprężynom KW samochód nie tylko będzie bardziej dynamicznie wyglądał, ale zmieni się też jego zachowanie podczas skrętu i reakcja seryjnych amortyzatorów.


 Więcej…


Classics

KW Classics

Zawieszenia gwintowane z serii KW Classics: Technologia i sztuka tworzenia zawieszeń dla aut klasycznych.

Moduł obniżający zawieszenie KW DLC

Bardziej agresywny wygląd i lepsze właściwości jezdne – Elektroniczny moduł obniżający z aplikacją na iPhone’a, iPod’a i iPad’aKW DLC – Dynamic Level Control

KW DLC (Dynamic Level Control) jest dedykowane do większości samochodów i SUV’ów z seryjnym zawieszeniem pneumatycznym. Jest to dedykowany elektroniczny moduł który wpina się bezpośrednio do wiązki samochodu.


 Więcej…

Stabilizatory KW Clubsport

Ze stabilizatorami KW Clubsport docenisz większą stabilność, lepsze prowadzenie i przyczepność.Stabilizatory KW Clubsport

Sportowe stabilizatory KW Clubsport umożliwiają precyzyjne dostrojenie zawieszenia tak, aby zredukować przechylenie karoserii dzięki większej sztywności i stabilności.


 Więcej…