Zawieszenie KW Variant 1 „inox-line”

Sportowe prowadzenie i świetny wygląd.
Przy zachowaniu fabrycznego komfortu.

Zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 1 “inox line” to nasz model bazowy, zwiększający przyjemność z jazdy i pozwalający na regulacje obniżenia samochodu według indywidualnego gustu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, kolumna amortyzatora ze stali nierdzewnej, sprężyny i odboje odporne na korozję, oraz dopasowane pozostałe elementy gwarantują długotrwałą radość z jazdy.

Bezstopniowe obniżanie

Z gwintowanym zawieszeniem KW Variant 1 można uzyskać maksymalne dopuszczane przez TUV obniżenie. W zależności od modelu samochodu, waha się ono pomiędzy 30, a 70mm, lub 50, a 90mm. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. Przednie zawieszenie obniża się za pomocą jednoczęściowego kompozytowego regulatora wysokości, obniżanie tylnego zawieszenia przebiega w ten sam sposób, z wyjątkiem samochodów, które posiadają osobne sprężyny i amortyzatory. Dostarczone regulatory wysokości tylnego zawieszenia instalowane są nad, lub pod tylną sprężyną.

Punkt odniesienia dla kierowców ze sportowym zacięciem

Zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 1 “inox line” dzięki swojemu harmonicznie zestrojonemu podstawowemu tłumieniu usatysfakcjonuje kierowców ze sportowym zacięciem. Nasi inżynierowie opracowują ustawienia specyficznie do konkretnego modelu samochodu, tak by poprawić przyjemność z jazdy i zapewnić optymalny balans pomiędzy sportowym prowadzeniem, a praktycznością w codziennym użytkowaniu. Finalnie, nie kupujesz jakiegokolwiek zawieszenia, a zawieszenie zaprojektowane specjalnie do Twojego samochodu. Jako producent, KW używa wyłącznie własnych zasobów, wysokiej jakości podzespołów i tej samej technologii co producenci masowi. Z gwintowanym zawieszeniem KW Variant 1 “inox-line” przechyły zawieszenia zostaną ograniczone, przez co zyskuje się bezpośrednie i pewne sportowe prowadzenie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jesteśmy liderem na rynku indywidualnych rozwiązań zawieszeniowych do użytku drogowego i torowego od ponad 15 lat. W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”. Każde zawieszenie opracowane i wyprodukowane w mieście Fichtenberg jest poddawane szerokim testom wytrzymałościowym, by sprostać wysokim standardom jakościowym KW. Każde z ponad 4600 rodzajów naszych zawieszeń posiada 12 miesięczną gwarancję.

 • Optymalnie zestrojone w fabryce KW
 • Sportowa, harmonijna praca amortyzatorów
 • Wykonane ze stali nierdzewnej „inox-line””
 • Możliwość indywidualnej regulacji wysokości
 • Zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
 • Kompletny zestaw, gotowy do montażu
 • Wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
 • Pełna dokumentacja gwarantująca łatwe użytkowanie

Fabrycznie zestrojone zawieszenie

Amortyzatory zawieszenia gwintowanego KW Variant 1 “inox-line” zestrojone są do konkretnego modelu samochodu. Sprężyny i amortyzatory są idealnie dopasowane, by podczas jazdy odczuwać ideany balans sportu i komfortu.

Nawet przy pełnym obciążeniu osi, amortyzatory zawsze będą pracować ze sportową charakterystyką. Fani tuningu skupieni na stylu “Show&Shine” wybierają KW Variant 1 “inox-line”.

Pobierz cennik KW Variant 1

pdf2

Podane ceny w euro do których należy doliczyć podatek VAT Cennik zawieszeń KW Variant 1 / Variant 2 / Variant 3 – 2014

Zawieszenie gwintowane KW Variant 1 „inox-line“

Budowa i zasady działania
zawieszenia gwintowanego KW

KW-Edelstahl-Federbein

Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po wielu latach czerpania radości z jazdy.

Pierścień wykonany z polamidu

Polyamid Gewindering

W przeciwieństwie do anodowanych aluminiowych pierścieni, w zawieszeniach KW używamy pierścieni polyamidowych z wkładką ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, nawet pył z klocków hamulcowych, ziarnka piasku i brud nie są w stanie uszkodzić pierścienia.

KW "inox-line" w szczegółowych testach w komorze solnej

 • Wysoka odporność na korozję
 • Niezrównana jakość
 • Stały - perfekcyjny wygląd

Zestaw narzędzi KW

KW Tool-Kit

Każdy zestaw zawieszenia KW zostaje dostarczony wraz z zestawem narzędzi, zawierającym:

- Certyfikat TÜV
- Instrukcję montażu oraz regulacji
- Klucz do regulacji gwintu