Moduł obniżający zawieszenie KW DLC

Bardziej agresywny wygląd i lepsze właściwości jezdne – Elektroniczny moduł obniżający z aplikacją na iPhone’a, iPod’a i iPad’a

KW DLC (Dynamic Level Control) jest dedykowane do większości samochodów i SUV’ów z seryjnym zawieszeniem pneumatycznym. Jest to dedykowany elektroniczny moduł który wpina się bezpośrednio do wiązki samochodu. Moduł KW DLC obniża dany pojazd do 50 mm, ewentualnie pozwala na stałe obniżenie za pomocą aplikacji KW DLC. Od prędkości 70 km/h samochód podnosi się na seryjną wysokość. Przy niższej prędkości (od 30 km/h) pojazd obniża się z powrotem do żądanej wysokości. Montaż KW DLC nie wymaga ustawiania zbieżności ani geometrii koła, nie dochodzi również do szybszego zużycia bieżnika opon.

Kompatybilny komfort

Elektroniczny moduł obniżający oczywiście jest kompatybilny z różnymi systemami zawieszeń pneumatycznych i systemami bezpieczeństwa. Nieważne czy chodzi o adaptywne zawieszenie pneumatyczne Audi, AIRMATIC czy ABC w Mercedesie lub wiele innych – wszystkie funkcje fabryczne systemów zostają w pełni działające. Nie ma konieczności wyłącznie modułu KW DLC.

Łatwa instalacja

Dla Państwa dbamy nawet o najmniejsze szczegóły. Dzięki dopasowaniu do poszczególnych pojazdów montaż do do Pańskiego samochodu lub SUV’a z seryjnym zawieszeniem pneumatycznym jest bardzo prosty. Wystarczy wpiąć wtyczkę sterownika w złącze w wiązce elektrycznej samochodu. Ustawienie obniżenia możemy wykonać przy pomocy przełącznika DIP znajdującego się przy sterowniku lub przy pomocy aplikacji KW DLC.


Moduł W-LAN i sterowanie za pomocą aplikacji

Opcjonalnie do rozwiązania KW DDC ECU oferowana jest możliwość regulacji obniżenia za pomocą iPhone’a iPod’a touch oraz iPad’a.

Nasza aplikacja na iPhone’a, iPod’a touch iPad’a pozwala w trybie ADVANCED na ustawienie obniżenia pojazdu co do milimetra. Obniżenie odbywa się w określonym dla każdego samochodu zakresie. Możliwa jest również bezstopniowa regulacja siły tłumienia według własnych preferencji. Nie potrzebne są do tego żadne narzędzia, ani regulacja przy samych amortyzatorach. Aby móc sterować KW DLC za pomocą aplikacji, sterownik KW musi być tylko doposażony w moduł W-LAN.

Moduł KW DDC W-LAN

Do zawieszenia KW DDC ECU opcjonalnie oferujemy moduł KW DDC W-Lan który umożliwia ustawienie zawieszenia za pomocą iPhone’a, iPod touch lub iPad’a.

 
Własne ustawienia

Za pomocą aplikacji z łatwością możliwe jest zaprogramowanie własnych ustawień wysokości samochodu. Można na przykład zaprogramować oddzielne ustawienia do jazdy na autostradzie lub po złej nawierzchni, które można zapisać, a także wysłać poprzez e-mail do innego użytkownika zawieszenia KW DDC.

Obniżenie na wciśnięcie przycisku

Za pomocą aplikacji można nie tylko zapisać własne ustawienia zawieszenia, ale też aktywować lub dezaktywować obniżenie. Jeśli jadą Państwo swoim samochodem np. po drogach z bardzo złą nawierzchnią lub SUV’em po nieutwardzonym terenie istnieje możliwość wyłączenia obniżenia. Bezpłatna aplikacja z opcjonalnie dostępnym modułem W-LAN tworzą narzędzie pomocnicze, które pozwala na obniżenie na żywo w trybie rzeczywistym.Menu Basic

Korzystając z aplikacji KW DLC na iPhone’a, iPod’a touch lub iPoda można wygodnie włączyć lub wyłączyć obniżenie zawieszenia pneumatycznego.

Menu Advanced

W menu ADVANCED możliwa jest regulacja elektroniczna obniżenia w milimetrowych krokach. Można ustawić różne wysokości na przedniej i tylnej osi, np. w przypadku ciężkiego załadunku lub ciągnięcia przyczepy.

Menu Personal

W menu PERSONAL możliwe jest zapisywanie własnych ustawień obniżenia zawieszenia, którymi można podzielić się mailowo ze swoimi przyjaciółmi.

Menu Settings

W menu SETTINGS można indywidualnie zmienić wygląd aplikacji, np. zmianę tła lub aktywacja logotypu przy starcie i połączyć iPhone’a, iPad’a touch lub iPod’a z modułem KW W-LAN.