KW Variant 4 coilovers

Zawieszenie KW Variant 4

Technologiczne dzieło sztuki
Niezależna regulacja siły odbicia, oraz dobicia dla niskich i wysokich prędkości

Zawieszenia gwintowane KW Variant 4 łączą wiodące technologie wykorzystywane w motorsporcie z potrzebą praktycznego wykorzystania auta na codzień. Linia zawieszeń KW Variant 4 dedykowana jest do takich super samochodów jak Audi R8 (42), Audi RS6 (C7), BMW M5 (F10), Lamborghini Aventador LP 750-4 SV czy Dodge Charger SRT Hellcat. Dzięki zastosowanej technologii KW zawieszenia z serii Variant 4 mogą być skonfigurowane bardzo komfortowo podczas gdy auto jest wykorzystywane do codziennej jazdy, oraz w szybki sposób dostosowane do bardziej ekstremalnej jazdy lub okazjonalnego wjazdu na tor. KW Variant 4 posiada niezależną regulację siły odbicia amortyzatora, oraz osobno regulację siły dobicia amortyzatora dla niskich i wysokich prędkości.

16 stopniowa regulacja odbicia amortyzatora pozwala ustawić charakterystykę tłumienia amortyzatora bardzo sztywno, dla uzyskania jak najwyższej przyczepności, lub komfortowo, dla najwyższej przyjemności podróżowania. Dla jeszcze bardziej indywidualnej konfiguracji zawieszenie Variant 4 posiada również niezależną regulację siły dobicia amortyzatora, osobno 6-stopniową dla niskich i 14-stopniową dla wysokich prędkości.

Unikatowe zawieszenie wyłącznie dla super samochodów

Budowa zawieszenia KW Variant 4 zależy od wymagań technologiczny samochodu dla którego jest projektowanie. W zależności od potrzeb może mieć postać kompletnego McPerson’a lub niezależnych amortyzatorów i sprężyn, być wykonane ze stali nierdzewnej – jeśli priorytetem jest wytrzymałość, lub aluminium – gdy najważniejsza jest masa zestawu. KW Variant 4 to ekskluzywny model zawieszenia, od podstaw projektowany dla określonego modelu auta, dlatego dostępny jest jedynie dla wybranych super samochodów jak Audi R8 (42), Audi RS6 (C7), BMW M5 (F10), Lamborghini Aventador LP 750-4 SV czy Dodge Charger SRT Hellcat.


Details of the KW coilover suspension Variant 4 reservoir
Details of the KW coilover suspension Variant 4 compression damping
Details of the KW coilover suspension Variant 4 compression damping and reservoir
Details of the KW coilover suspension Variant 4 rebound damping

 • Technologia z motorsportu – oparta na doświadczeniach zwycięzców
 • Niezależna regulacja siły odbicia i dobicia amortyzatora
 • Niezależna regulacja siły tłumienia dla wysokich i niskich prędkości
 • Optymalnie dobrana twardość i charakterystyka amortyzatorów – wyłącznie pod konkretny model auta
 • Szerokie spektrum konfiguracji – od bardzo komfortowej do wyjątkowo stabilnej i sztywnej
 • 16 stopniowa regulacja siły odbicia amortyzatora
 • Regulacja siły dobicia niskich prędkości: 6-stopniowa
 • Regulacja siły dobicia wysokich prędkości: 14-stopniowa

Lamborghini Aventador Coupe with KW coilovers Variant 4

Jakość KW – Twoja satysfakcja jest naszą motywacją

Jesteśmy liderem na rynku idywidualnych rozwiązań zawieszeniowych do użytku drogowego i torowego od ponad 15 lat. W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”. Każde zawieszenie opracowane i wyprodukowane w mieście Fichtenberg jest poddawane szerokim testom wytrzymałościowym, by sprostać wysokim standardom jakościowym KW. Każde z ponad 4600 rodzajów naszych zawieszeń posiada 12 miesięczną gwarancję.
UWAGA!
Zawieszenia KW Variant 4 (V4) produkowane jest na indywidualne zamówienie, w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb Klienta.
Wobec powyższego na podstawie art. 38 ust. 1 pkt 3) Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2020.287 t.j.) w odniesieniu do ww. produktu wyłączone jest prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.