Zawieszenie KW Street Comfort

KW Street Comfort Twoja przyjemność jazdy jest na pierwszym planie

Jeśli uważasz, że Twoje zawieszenie jest zbyt sztywne do codziennej jazdy, a zależy Ci na na sportowym wyglądzie samochodu i dynamicznym prowadzeniu to zawieszenie KW Street Comfort jest optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Łączy w sobie subtelne obniżenie samochodu od 10 do 40 mm (w zależności od pojazdu) z komfortową dynamiką jazdy.

Zawieszenie jest za twarde ? Odpowiedzią jest KW Street Comfort

Nieważne czy pokonujesz długie trasy na autostradzie czy wiele kilometrów po mniejszych drogach, z zawieszeniem KW Street Comfort będziesz cieszył się wysokim komfortem jazdy. Krótsze obudowy amortyzatora KW umożliwiają wygodne ustawienie mimo obniżenia samochodu. W zawieszeniu KW Street Comfort wszystkie podzespoły, tak jak np. obudowa amortyzatora, sprężyny są perfekcyjnie dopasowane do danego pojazdu. Ponadto mając zawieszenie KW Street Comfort, można indywidualnie ustawić siłę odbicia pod własne zapotrzebowanie komfortu.

Regulacja stopnia komfortu – „no more hard times”

Również w zawieszeniu KW Street Comfort można wpłynąć na prowadzenie się samochodu i komfort jazdy poprzez ustawienie siły odbicia. Dzięki 16-stopniowej regulacji siły odbicia można ustawić amortyzatory KW bardziej komfortowo lub sztywno. Zwiększając siłę dobicia za pomocą pokrętła, zmniejsza się przechyły nadwozia. Dzięki temu samochód będzie lepiej trzymał się drogi i dzięki zwiększonej stabilności umożliwi szybsze pokonywanie zakrętów. Przy zmianie kół/opon na większe, zestaw KW Street Comfort umożliwi idealne ustawienie prowadzenia samochodu. Przy zmniejszeniu siły odbicia zawieszenie staje się bardziej komfortowe.

Bezstopniowa regulacja obniżenia od 10 do 40 mm

Gwintowane zawieszenie KW Street Comfort, produkowane w technologii inox-line”, pozwala na obniżenie zawieszenia w zakresie od 10 do 40 mm, który jest zatwierdzony przez niemiecki TUV. To znaczy że już nie trzeba się decydować na stałe obniżenie jak w przypadku montażu sprężyn. Kolumna amortyzatora gwintowanego zawieszenia KW Street Comfort jest wykonana ze stali nierdzewnej i w 100 % odporna na korozję co gwarantuje nieograniczoną żywotność. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. Poprzez bezstopniową regulację obniżenia można wizualnie podkreślić sportowy wygląd samochodu.

  • komfortowe zestrojenie dedykowane do subtelnego obniżenia
  • wykonanie ze stali nierdzewnej w technologii „inox-line”
  • zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
  • trapezowy gwint gwarantujący łatwą i bezproblemową regulację wysokości
  • wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
  • regulacja siły odbicia

Ustawienie – 16-stopniowa regulacja siły odbicia

Gwintowane zawieszenie KW Street Comfort jest dedykowane dla kierowców dla których liczy się wysoki poziom komfortu. Dlatego nasi inżynierowie wykonali rozszerzone testy drogowe na autostradach, drogach polnych i drogach ze złą nawierzchnią. Gwintowane Zawieszenie KW Street Comfort jest odpowiedni dla wszystkich, którzy jeżdżą w długie trasy, lubią dynamiczną jazdę, a zarazem wysoki poziom komfortu.

Regulacja siły odbicia – oś przednia

Zawieszenie gwintowane KW Street Comfort

Regulacja siły odbicia – oś tylna

Zawieszenie gwintowane KW Street Comfort

Pobierz cennik KW Street Comfort

pdf2

Podane ceny w euro do których należy doliczyć podatek VAT Cennik zawieszenia KW Street Comfort – 2014

Zawieszenie gwintowane KW Street Comfort

KW-suspension Street Comfort

Budowa i zasady działania
zawieszenia gwintowanego KW

KW-Edelstahl-Federbein

Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po wielu latach czerpania radości z jazdy.

Pierścień wykonany z polamidu

Polyamid Gewindering

W przeciwieństwie do anodowanych aluminiowych pierścieni, w zawieszeniach KW używamy pierścieni polyamidowych z wkładką ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, nawet pył z klocków hamulcowych, ziarnka piasku i brud nie są w stanie uszkodzić pierścienia.

KW "inox-line" w szczegółowych testach w komorze solnej

  • Wysoka odporność na korozję
  • Niezrównana jakość
  • Stały - perfekcyjny wygląd

Zestaw narzędzi KW

KW Tool-Kit

Każdy zestaw zawieszenia KW zostaje dostarczony wraz z zestawem narzędzi, zawierającym:

- Certyfikat TÜV
- Instrukcję montażu oraz regulacji
- Klucz do regulacji gwintu