KW Street Comfort coilovers

Zawieszenie KW Street Comfort

Pełna satysfakcja lub Gwarancja zwrotu pieniędzy

KW Steet Comfort to unilakne zawieszenia gwintowane, które wreszcie sprawią, że Twoje auto będzie komfortowe, a przy tym jeszcze bardziej stabilne i pewne w prowadzeniu. Tylko teraz zawieszenie KW Street Comfort jest dostępne w programie 60 dniowej akcji promocyjnej podczas której masz 60 dni na przetestowanie zawieszenia KW Street Comfort, a jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany KW gwarantuje zwrot pieniędzy! Zapytaj już dzisiaj swojego najbliższego dealera marki KW o szczegóły promocji!

Tylko teraz możesz przetestować zawieszenie które zapewnia wyśmienity komfort, wygląd i prowadzenie, a jeśli nie sprosta ono Twoim wymaganiom, w ciągu 60 dni od zakupu, zwrócimy Ci pieniądze.*

* Uwaga! W trosce o jasność zasad promocji zwracamy uwagę, że koszt instalacji zawieszenia, oraz związane z tym inne koszty poniesione przez klienta nie podlegają zwrotowi w ramach niniejszej promocji i muszą zostać pokryte przez ostatecznego nabywcę zawieszenia.

Informacje o akcji promocyjnej “Pełna satysfakcja lub Gwarancja zwrotu pieniędzy”:

 • Kup zawieszenie KW Street Comfort u dealera marki KW
 • Zainstaluj zawieszenie oraz wykonaj geometrię u dealera marki KW
 • W przypadku gdy zawieszenie w jakimkolwiek stopniu nie spełni Państwa oczekiwań gwarantujemy pełny zwrot kosztów zakupu zawieszenia
 • Wypełniony Certyfikact promocji “Pełna satysfakcja lub Gwarancja zwrotu pieniędzy” oraz faktura zakupu zawieszenia u dealera marki KW są podstawą pozytywnego rozpatrzenia zwrotu
 • Zwrotu należy dokonać do 60 dni od daty zakupu widniejącej na fakturze zakupu zawieszenia.
 • Szczegółowy regulamin promocji, lista dostępnych aplikacji KW Street Comfort oraz certyfikat promocji dostępne są u dealerów marki KW.


KW Street Comfort Twoja przyjemność jazdy jest na pierwszym planie.

Jeśli uważasz, że Twoje zawieszenie jest zbyt sztywne do codziennej jazdy, a zależy Ci na na sportowym wyglądzie samochodu i dynamicznym prowadzeniu to zawieszenie KW Street Comfort jest optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Łączy w sobie subtelne obniżenie samochodu od 10 do 40 mm (w zależności od pojazdu) z komfortową dynamiką jazdy.

Ustawienie – 16-stopniowa regulacja siły odbicia

Gwintowane zawieszenie KW Street Comfort jest dedykowane dla kierowców dla których liczy się wysoki poziom komfortu. Dlatego nasi inżynierowie wykonali rozszerzone testy drogowe na autostradach, drogach polnych i drogach ze złą nawierzchnią. Gwintowane Zawieszenie KW Street Comfort jest odpowiedni dla wszystkich, którzy jeżdżą w długie trasy, lubią dynamiczną jazdę, a zarazem wysoki poziom komfortu.

Bezstopniowa regulacja obniżenia od 10 do 40 mm

Gwintowane zawieszenie KW Street Comfort, produkowane w technologii inox-line”, pozwala na obniżenie zawieszenia w zakresie od 10 do 40 mm, który jest zatwierdzony przez niemiecki TUV. To znaczy że już nie trzeba się decydować na stałe obniżenie jak w przypadku montażu sprężyn. Kolumna amortyzatora gwintowanego zawieszenia KW Street Comfort jest wykonana ze stali nierdzewnej i w 100 % odporna na korozję co gwarantuje nieograniczoną żywotność. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. Poprzez bezstopniową regulację obniżenia można wizualnie podkreślić sportowy wygląd samochodu.

 • komfortowe zestrojenie dedykowane do subtelnego obniżenia
 • wykonanie ze stali nierdzewnej w technologii „inox-line”
 • zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
 • trapezowy gwint gwarantujący łatwą i bezproblemową regulację wysokości
 • wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
 • regulacja siły odbicia

Regulacja stopnia komfortu – „no more hard times”

Również w zawieszeniu KW Street Comfort można wpłynąć na prowadzenie się samochodu i komfort jazdy poprzez ustawienie siły odbicia. Dzięki 16-stopniowej regulacji siły odbicia można ustawić amortyzatory KW bardziej komfortowo lub sztywno. Zwiększając siłę dobicia za pomocą pokrętła, zmniejsza się przechyły nadwozia. Dzięki temu samochód będzie lepiej trzymał się drogi i dzięki zwiększonej stabilności umożliwi szybsze pokonywanie zakrętów. Przy zmianie kół/opon na większe, zestaw KW Street Comfort umożliwi idealne ustawienie prowadzenia samochodu. Przy zmniejszeniu siły odbicia zawieszenie staje się bardziej komfortowe.

Aplikacje KW Street Comfort:

Audi A6 Avant

Fabryczne zawieszenie Audi S-line okazuje się zbyt twarde, szczególnie przy pokonywaniu poprzecznych nierówności lub jazdy po słabej jakości nawierzchni. Zmiana zawieszenia na KW Street Comfort, które jest również dostępne dla aut z napędem na 4 koła, sprawia odczuwalny wzrost komfortu, a przy tym również wzrost dynamiki prowadzenie. Samochód jest znacznie bardziej komfortowy w użytkowaniu na codzień. Dodatkowo możliwość obniżenia A6 o 30 do 50mm znacząco poprawia wygląd sylwetki samochodu.

Znajdź dealera

BMW 3

Sportowa charakterystyka prowadzenia jest główną zaletą BMW serii 3. Z KW Street Comfort możliwe jest połączenie tej charakterystyki oraz wzrost komfortu podróżowania. W zależności od generacji 3-serii KW Street Comfort pozwala również na regulację siły tłumienia amortyzatorów. Możliwość płynnego obniżenia także jest ogromnym atutem docenianym przez właścicieli BMW 3

Znajdź dealera

Mercedes C-Class / CLA

Zgodnie z opiniami niektórych dziennikarzy motoryzacyjnych kierowcy Mercedesa CLA z pakietem AMG mogą odczuwać dyskomfort związany ze zbyt twardą charakterystyką sprężyn.Zawieszenie KW Steet Comfort umożliwia obniżenie od 25 do 45 mm na osi przedniej i od 20 do 50 mm na osi tylnej, znaczny wzrost komfortu, oraz znacznie lepsze właściwości jezdne.

Znajdź dealera

Skoda Octavia RS

Jeden z najbardziej popularnych w Europie modeli Skoda Octavia RS w odczuciu właścicieli posiada zbyt twardo zestrojone zawieszenie, szczególnie odczuwalne jest to podczas jazdy poza miastem, oraz na drogach o słabszej jakości nawierzchni. Dostępne do wszystkich trzech generacji Octavii zawieszenie KW Street Comfort zapewnia wysoki komfort podróżowania, umożliwia obniżenie samochodu oraz przede wszystkim zwiększa precyzję i stabilność samochodu nawet na gorszej jakości nawierzchniach.

Znajdź dealera

Sprawdź dostępność KW Street Comfort dla Ciebie