KW DDC coilovers

Gwintowane zawieszenie KW DDC ECU

KW Dynamic Damping Control ECU Indywidualne ustawienia – jednym przyciskiem

Gwintowane zawieszenia KW DDC to inteligentne rozwiązanie z gamy zawieszeń KW iSuspension. Zestaw KW DDC łączy zalety adaptacyjnego systemu tłumienia i sportowego obniżenia według własnego uznania. Dostępne są adaptacyjne zawieszenia gwintowane KW w wersji KW DDC ECU, z opcjonalną aplikacją (sterowanie odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu) to propozycja dla posiadaczy aut, które fabrycznie nie umożliwiały elektronicznej regulacji siły tłumienia. Zawieszenia KW DDC Plug and Play są dedykowane do samochodów z fabryczną regulacja siły tłumienia.

Zawieszenie gwintowane KW DDC ECU oferuje możliwość regulacji wysokości auta w zakresie określonym przez TÜV. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”.

Każde zawieszenie opracowane i wyprodukowane w Szwabskim mieści Fichtenberg jest poddawane szerokim testom wytrzymałościowym, by sprostać wysokim standardom jakościowym KW. Każde z ponad 4600 rodzajów naszych zawieszeń posiada 12 miesięczną gwarancję. Aktualnie mamy w ofercie zawieszenia KW DDC ECU z możliwością ustawienia zawieszenia dla min. następujących marek: Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen i wielu innych jak np. Rover Evoque.

  • Elektroniczna regulacja połączona z zaletami regulowanego zawieszenia KW
  • Możliwe sterowanie za pomocą aplikacji na iPone’a lub iPada lub przycisku
  • Trzy zdefiniowane ustawienia: Comfort / Sport / Sport +
  • Możliwe tworzenie własnych ustawień zawieszenia przy pomocy aplikacji KW DDC App


Przycisk KW DDC – jeden przycisk, trzy możliwości

Zawieszenie gwintowane KW DDC jest wyposażone w trzy zaprojektowane pod dane auto ustawienia siły tłumienia. Kierowca za pomocą przycisku, który jest w zestawie, może wybrać pomiędzy podstawowym ustawieniem „Sport”, bardzo sportowym ustawieniem „Sport+” oraz „Comfort”, które jest dedykowane do użytkowania na złej jakości drogach.

Moduł W-LAN i sterowanie za pomocą aplikacji

Opcjonalnie do rozwiązania KW DDC ECU oferowana jest możliwość regulacji zawieszenia za pomocą iPhone’a iPod’a touch oraz iPad’a.

Najnowsza technologia zawieszeń KW: KW DDC (Dynamic Damping Control) z ECU (Electronic Control Unit). Zawieszenie gwintowana z elektronicznie kontrolowaną siłą tłumienia (twardości), pozwala na inteligentne ustawienia zawieszenia poprzez specjalną aplikację. Aktualnie dostępna do kilkunastu samochodów bez fabrycznej regulacji twardość amortyzatorów.
Umożliwia wyposażenie samochodu w zawieszenia adaptacyjne a przez to bezproblemową regulację twardości zawieszenia w zależności od potrzeb, bez konieczności sięgania po jakiekolwiek narzędzia.

Moduł KW DDC W-Lan

Opcjonalnie oferujemy do zawieszenia KW DDC ECU moduł KW DDC W-Lan który umożliwia ustawienie zawieszenia za pomocą smartfona i tabletu z systemem Android lub iOS.

 
 

Kompatybilna z iOS i AndroidMenu Basic

Kierowca za pomocą przysicku (który zmienia kolor) może wybierać pomiędzy podstawowymi ustawieniami „Sport”, „Sport+” oraz „Comfort”.Menu Advanced

Możliwa jest bezstopniowa regulacja siły tłumienia w czasie rzeczywistym od 0% (maksymalny komfort) do 100% (maksymalnie sportowa charakterystyka) w krokch +/- 1% lub +/-10%, jak również oddzielna regulacja dla osi przedniej i tylnej.Menu Personal

W menue PERSONAL możliwe jest zaprogramowanie aż do 5 własnych ustawień zawieszenia, które można zapisać i podzielić się mailowo ze swoimi przyjaciółmi.Menu Settings

W menue SETTINGS można indywidualnie zmienić wygląd aplikacji, np. zmianę tła lub aktywacja logotypu przy starcie.

Zawieszenie gwintowane KW DDC

Zawieszenie gwintowane KW DDC z serii „Plug & Play” zostało stworzone z myślą o modelach samochodu, które są seryjnie wyposażone w elektroniczną regulację siły tłumienia

Zawieszenie KW DDC łączy sobie zalety zawieszenia KW z komfortem regulacji siły tłumienia oferowanym przez fabryczne rozwiązanie.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że poza wymianą seryjnego zawieszenie na KW DDC „Plug & Play” nie są potrzebne żadne dodatkowe modyfikację elektroniczne. Kostki zawieszenia KW DDC pasują do seryjnych wtyczek producenta samochodu. Seryjny sterownik przejmuje ustawienia i sterowanie gwintowanego zawieszenia KW DDC „Plug & Play”.

Perfekcyjne połączenie oryginalnego sterownika z zaletami gwintowanego zawieszenia KW

Nasza technologia zawieszeń jest kompatybilna z nowoczesną elektroniką różnych producentów samochodów. Gwintowane zawieszenie KW DDC „Plug & Play” od razu po podłączeniu zostaje automatycznie rozpoznane przez elektronikę samochodu. Przez to wszystkie seryjne elementy samochodu pozostają w pełni funkcjonalne. Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po bardzo śnieżnej zimie.

  • Rozwiązanie „Plug & Play” zostało stworzone z myślą o bezstopniowej regulacji wysokości auta i lepszym komfortem jazdy
  • Kompatybilne z seryjnym sterowaniem zawieszenia
  • Trzy możliwe ustawienia: Comfort / Sport / Sport +
  • Wybór programu za pomocą seryjnego przycisku z kabiny samochodu