Gwintowane zawieszenie
KW DDC ECU

KW Dynamic Damping Control ECU Indywidualne ustawienia – jednym przyciskiem

Gwintowane zawieszenia KW DDC to inteligentne rozwiązanie z gamy zawieszeń KW iSuspension. Zestaw KW DDC łączy zalety adaptacyjnego systemu tłumienia i sportowego obniżenia według własnego uznania. Dostępne są adaptacyjne zawieszenia gwintowane KW w wersji KW DDC ECU, z opcjonalną aplikacją (sterowanie odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu) to propozycja dla posiadaczy aut, które fabrycznie nie umożliwiały elektronicznej regulacji siły tłumienia. Zawieszenia KW DDC Plug and Play są dedykowane do samochodów z fabryczną regulacja siły tłumienia.

KW Suspensions DDC

Zawieszenie gwintowane KW DDC ECU oferuje możliwość regulacji wysokości auta w zakresie określonym przez TÜV. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”. Każde zawieszenie opracowane i wyprodukowane w Szwabskim mieści Fichtenberg jest poddawane szerokim testom wytrzymałościowym, by sprostać wysokim standardom jakościowym KW. Każde z ponad 4600 rodzajów naszych zawieszeń posiada 12 miesięczną gwarancję. Aktualnie mamy w ofercie zawieszenia KW DDC ECU z możliwością ustawienia zawieszenia dla min. następujących marek: Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen i wielu innych jak np. Rover Evoque.

 • Elektroniczna regulacja połączona z zaletami regulowanego zawieszenia KW
 • Możliwe sterowanie za pomocą aplikacji na iPone’a lub iPada lub przycisku
 • Trzy zdefiniowane ustawienia: Comfort / Sport / Sport +
 • Możliwe tworzenie własnych ustawień zawieszenia przy pomocy aplikacji KW DDC App

Zawieszenie gwintowane KW DDC

Przycisk KW DDC – jeden przycisk, trzy możliwości

Zawieszenie gwintowane KW DDC jest wyposażone w trzy zaprojektowane pod dane auto ustawienia siły tłumienia. Kierowca za pomocą przycisku, który jest w zestawie, może wybrać pomiędzy podstawowym ustawieniem „Sport”, bardzo sportowym ustawieniem „Sport+” oraz „Comfort”, które jest dedykowane do użytkowania na złej jakości drogach.

Moduł W-LAN i sterowanie za pomocą aplikacji

Opcjonalnie do rozwiązania KW DDC ECU oferowana jest możliwość regulacji zawieszenia za pomocą iPhone’a iPod’a touch oraz iPad’a.

Możliwa jest bezstopniowa regulacja siły tłumienia według własnych preferencji. Nie potrzebne są do tego żadne narzędzia ani regulacja przy samych amortyzatorach. Do komunikacji pomiędzy urządzeniem np. smartfonem, a sterownikiem KW DDC niezbędny jest zakup modułu KW DDC W-Lan. Aplikacja KW DDC jest bezpłatnie dostępna w App Storze.

KW DDC Sterowanie iphonem

Moduł KW DDC W-Lan

Opcjonalnie oferujemy do zawieszenia KW DDC ECU moduł KW DDC W-Lan który umożliwia ustawienie zawieszenia za pomocą smartfona i tabletu z systemem Android lub iOS.

KW DDC Sterowanie iphonem

KW DDC Setup Kit

Za pomocą aplikacji możliwe jest dodatkowe zaprogramowanie aż do 5 własnych ustawień które można zapisać i wysłać do przyjaciół mailem.

KW DDC Sterowanie iphonem

KW DDC IPhone

BASIC

Kierowca za pomocą przysicku (który zmienia kolor) może wybierać pomiędzy podstawowymi ustawieniami „Sport”, „Sport+” oraz „Comfort”.

KW DDC IPhone

ADVANCED

Możliwa jest bezstopniowa regulacja siły tłumienia w czasie rzeczywistym od 0% (maksymalny komfort) do 100% (maksymalnie sportowa charakterystyka) w krokch +/- 1% lub +/-10%, jak również oddzielna regulacja dla osi przedniej i tylnej.

KW DDC IPhone

PERSONAL

W menue PERSONAL możliwe jest zaprogramowanie aż do 5 własnych ustawień zawieszenia, które można zapisać i podzielić się mailowo ze swoimi przyjaciółmi.

KW DDC IPhone

SETTINGS

W menue SETTINGS można indywidualnie zmienić wygląd aplikacji, np. zmianę tła lub aktywacja logotypu przy starcie.

Zawieszenie gwintowane KW DDC „Plug & Play”

Zawieszenie gwintowane KW DDC z serii „Plug & Play” zostało stworzone z myślą o modelach samochodu, które są seryjnie wyposażone w elektroniczną regulację siły tłumienia. e

Zawieszenie KW DDC łączy sobie zalety zawieszenia KW z komfortem regulacji siły tłumienia oferowanym przez fabryczne rozwiązanie.

Zawieszenie gwintowane KW DDC

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że poza wymianą seryjnego zawieszenie na KW DDC „Plug & Play” nie są potrzebne żadne dodatkowe modyfikację elektroniczne. Kostki zawieszenia KW DDC pasują do seryjnych wtyczek producenta samochodu. Seryjny sterownik przejmuje ustawienia i sterowanie gwintowanego zawieszenia KW DDC „Plug & Play”.

Zawieszenie gwintowane KW DDC

Perfekcyjna Symbioza oryginalnego sterownika z zaletami gwintowanego zawieszenia KW

Nasza technologia zawieszeń jest kompatybilna z nowoczesną elektroniką różnych producentów samochodów. Gwintowane zawieszenie KW DDC „Plug & Play” od razu po podłączeniu zostaje automatycznie rozpoznane przez elektronikę samochodu. Przez to wszystkie seryjne elementy samochodu pozostają w pełni funkcjonalne. Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po bardzo śnieżnej zimie.

 • Rozwiązanie „Plug & Play” zostało stworzone z myślą o bezstopniowej regulacji wysokości auta i lepszym komfortem jazdy
 • Kompatybilne z seryjnym sterowaniem zawieszenia
 • Trzy możliwe ustawienia: Comfort / Sport / Sport +
 • Wybór programu za pomocą seryjnego przycisku z kabiny samochodu

Pobierz cennik KW DDC

pdf2

Podane ceny w euro do których należy doliczyć podatek VAT Cennik zawieszeń KW DDC – 2014

Budowa i zasady działania
zawieszenia gwintowanego KW

KW-Edelstahl-Federbein

Zawieszenie gwintowane KW z kolumną amortyzatora w 100% odporną na rdzę pozwala na regulację wysokości w każdym momencie. Odporny na brud, trapezowy gwint i kompozytowy pierścień gwarantują łatwą regulację wysokości nawet po wielu latach czerpania radości z jazdy.

Pierścień wykonany z polamidu

Polyamid Gewindering

W przeciwieństwie do anodowanych aluminiowych pierścieni, w zawieszeniach KW używamy pierścieni polyamidowych z wkładką ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, nawet pył z klocków hamulcowych, ziarnka piasku i brud nie są w stanie uszkodzić pierścienia.

KW "inox-line" w szczegółowych testach w komorze solnej

 • Wysoka odporność na korozję
 • Niezrównana jakość
 • Stały - perfekcyjny wygląd

Zestaw narzędzi KW

KW Tool-Kit

Każdy zestaw zawieszenia KW zostaje dostarczony wraz z zestawem narzędzi, zawierającym:

- Certyfikat TÜV
- Instrukcję montażu oraz regulacji
- Klucz do regulacji gwintu