KW Height Adjustable Spring Kit

Sprężyny gwintowane KW

Płynna regulacja wysokości, dynamika prowadzenia i jeszcze lepszy wygląd auta

Zestaw regulowanych sprężyn KW to doskonała alternatywa do seryjnych sprężyn. Pozwala on, w przeciwieństwie do innych sprężyn obniżających, na regulacje wysokości pojazdu. Dzięki sprężynom KW samochód nie tylko będzie bardziej dynamicznie wyglądał, ale zmieni się też jego zachowanie podczas skrętu i reakcja seryjnych amortyzatorów. Dzięki naszemu dopasowaniu sprężyn, wszystkie systemy wspomagające kierowcę oraz funkcje komfortu zostaną zachowane.

Zastosowanie – Regulowane sprężyny KW

Gwintowane zestawy sprężyn KW są dedykowane dla kierowców którzy chcą delikatnie obniżyć samochód, ale mieć możliwość regulacji według własnych preferencji.

Koniec ze stałymi obniżeniai 30-30 lub 40-40!

Przy tradycyjnych zestawach sprężyn od początku trzeba się zdecydować o ile chcemy obniżyć pojazd. W przypadku sprężyn KW w zależności od modelu samochodu istnieje możliwość zmiany wysokości obniżenia nawet po instalacji. Np. w przypadku zestawu regulowanych sprężyn KW do Audi S5 zakres regulacji obniżenia wynosi od 5 do 35 mm. Przez to nie ma kłopotu z doborem większych kół i opon.

Fabryczna jakość

Stosowane przez nas sprężyny wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-krzemowej są dopasowane do danego seryjnego amortyzatora i obciążenia koła. Bierzemy również pod uwagę żeby sztywność sprężyn była dopasowana do charakterystyki amortyzatorów w seOprócz bardzo dobrej jakości wykonania, użytych materiałów i możliwości regulacji obniżenia, nasze zestawy sprężyn KW charakteryzują się wysoką wytrzymałością. W zestawie znajdują się również odbojniki z zabezpieczeniem dla seryjnego zawieszenia przed brudem, wodą i solą.


  • Indywidualna regulacja wysokości seryjnego zawieszenia
  • Fabryczne systemy zawieszenia (również elektroniczna siła tłumienia) pozostają aktywne
  • Dopasowany skok sprężyny
  • Poprawione prowadzenie samochodu
  • Poprawa wyglądu auta

Audi RS6 with KW Height Adjustable Spring Kit