Porsche 911 G-body – indywidualna linia zawieszeń KW

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom posiadaczy Porsche 911 modelu G, KW Automotive, przygotowało nową ofertę zawieszeń. W odróżnieniu od konkurencji oferującej wkłady amortyzatorów, lub ich zamienniki, jesteśmy w stanie zaoferować regulowane zestawy zawieszeń w zależności od Twoich potrzeb.
Niezależnie czy odrestaurowujesz klasyczne 911, i chcesz aby Twój projekt pozostał w jak największym stopniu wierny oryginałowi, czy zamierzasz brać udział w amatorskich imprezach na torze, czy w końcu będziesz uczestniczył w wyścigach historycznych, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

KW_V3_Porsche_911_G-Modell_009

Podstawowym zawieszeniem do 911G w naszej ofercie, jest Variant 3, który w przypadku modeli z drążkiem skrętnym dostępny jest jako komplet amortyzatorów, z niezależną regulacją siły dobicia i odbicia amortyzatora.

low_Porsche_911_G-Modell_KW_DaempferV3_Lieferumfang

Testowany przez wiele tygodni na jedynej w Europie hamowni do zawieszeń, KW 7 POST RIG, radykalnie poprawia zachowanie samochodu, jego prowadzenie i precyzje.

KW_V3_Porsche_911_G-Modell_010

Dla kierowców poszukujących wrażeń, spędzających miło czas na torze podczas weekendów, mamy kompromisowe zawieszenie Clubsport 2 way, bardziej sportowa charakterystyka amortyzatora przypominająca modele KW Competition, nie oznacza że używanie KW Clubsport na drogach publicznych będzie udręką.

low_Porsche_911_G-Modell_KW_DaempferV3_Einbau_vorne_02

Zawieszenie które posiada niezależną regulację dobicia i odbicia amortyzatora, jest bardzo uniwersalne. Możemy cieszyć się komfortem jazdy zbliżonym jaki oferuje Variant 3, natomiast bardzo łatwo możemy je przeregulować, na potrzeby użytku na torze wyścigowym.

low_Porsche_911_G-Modell_KW_Clubsport_2Way_Lieferumfang

Clubsport do modelu G dostępny jest w kilku konfiguracjach:

 • – zawieszenie 2 way, jako komplet amortyzatorów z dolnym ramieniem na standardowej wysokości
 • zawieszenie 2 way, jako komplet amortyzatorów z dolnym ramieniem na podwyższonej wysokości
 • zawieszenie 2 way, jako komplet amortyzatorów z dolnym ramieniem na standardowej wysokości, z opcjonalnym kompletem sprężyn, i regulacją wysokości zawieszenia
 • zawieszenie 2 way, jako komplet amortyzatorów z dolnym ramieniem na podwyższonej wysokość, z opcjonalnym kompletem sprężyn, i regulacją wysokości zawieszenia

KW_V3_Porsche_911_G-Modell_012

Seria Competition – dla użytkowników profesjonalnie przygotowanych 911 wyścigowych i rajdowych

Competition, są zawieszeniami budowanymi wg. preferenecji klienta, na podstawie wypełnionej ankiety zawierające dane naszego samochodu, oraz zawodów w których samochód będzie brał udział.

KW_35271861_004
Do klasycznej 911, możemy zaproponować zawieszenia zarówno 2 way, oraz 3 way ( z podwójną regulacją siły odbicia ) w specyfikacji twin tube ( 2 way ) jak i mono tube ( 3 way )
Dodatkowo, oprócz wersji torowej, jest dostępna także wersja na rajdy szutrowe, nazywana „Safari” na cześć legendarnego rajdu.

KW_Porsche_911_G-Modell_SC_3.0-Safari_303

Tak jak w przypadku modelu Clubsport mamy wiele dostępnych opcji, i każda z nich może zostać indywidualnie skonfigurowana :

 • Competition 2 way wersja torowa
 • Competition 2 way wersja torowa z tubą up side down
 • Competition 3 way wersja torowa ( mono tube )
 • Competition 2 way wersja „Safari” na rajdy szutrowe
 • Competition 2 way wersja „Safari” na rajdy szutrowe z tubą up side down
 • Competition 3 way wersja „Safari” na rajdy szutrowe ( mono tube )

KW_35271861_012

Zawieszenia KW do 911 modelu G, zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez posiadaczy Porsche.
Są oficjalne rekomendowane przez „Porsche Club für den klassichen 911 Suedwest Germany”

KW_Porsche_911_G-Modell_SC_3.0-Safari_305

Oferta KW Automotive do 911 G, jest kontynuacją bieżącej szerokiej gamy zawieszeń do marki Porsche.
KW jest dostawcą zawieszeń do wielu wyścigowych teamów Porsche, tunerów ( RUF, Techart, Gemballa ) a także Porsche Motorsport ( Cayman GT4 Clubsport )

low_KW_Porsche_911_G-Modell_020

Do ostatnich sukcesów można zaliczyć :

 • zwycięstwo GT3 Championship z modelem Porsche Motorsport 991 GT3 R w 24 godzinnym wyścigu Daytona w 2017 roku,
 • zwycięstwo w 24 godzinnym wyścigu Dubai 2017
 • trzecie miejsce w Bathurst 2017

Ponadto, KW jako dostawca zawieszeń do Porsche aż 5 razy zwyciężało w 24 godzinnym wyścigu na torze Nurburgring we współpracy z Manthey Racing

KW_V3_Porsche_911_G-Modell_009

KW_Porsche_911_G-Modell_SC_3.0-Safari_008