Hyundai i30N – Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 już dostępne!

Rewolucyjny model Hyundai i30N z mocą 250KM, oraz wersja i30N Performance z mocą 275KM zwróciły na siebie uwagę fanów motoryzacji i zmagań na torze. Dla obu modeli inżynierowie KW opracowali zawieszenie KW Variant 3, które jeszcze bardziej podkreśla sportowy charakter tego auta.

 

KW_Hyundai_i30_First-Edition_018

 

 

Wzrost dynamiki oraz komfortu podróżowania to cechy zawieszeń KW, które zawsze są bardzo istotnym elementem projektowania nowego zawieszenia. Doskonałe zawieszenie to wreszcie nie tylko obniżenie, ale przede wszystkim komfort prowadzenia, który pozwala bez obaw pokonywać przeszkody na jezdni, jak i cieszyć się bardziej dynamiczną i precyzyjną jazdą.

 

KW_Hyundai_i30_First-Edition_033

 

Zawieszenie KW Variant 3 posiada płynną regulację wysokości zawieszenia na gwincie – dzięki czemu na osi przedniej wysokość może być regulowana w zakresie od -20 do -40mm, tak sam zakres regulacji wysokość auta jest dostępny również na osi tylnej.

low_KW_V3_Hyundai_i30_N_Lieferumfang

Zestaw zawieszenia KW Variant 3 posiada regulację siły tłumienia amortyzatora, zarówno dobicia jak i odbicia amortyzatora.

Siła dobicia posiada 12 stopni regulacji, natomiast siła odbicia aż 16 stopni.

 

low_KW_V3_Hyundai_i30_N_Hinterachsdaempfer_Druckstufe

low_KW_V3_Hyundai_i30_N_Hinterachsdaempfer_Zugstufe

 

Tak szeroki zakres regulacji siły tłumienia pozwala na konfigurację dobraną indywidualnie do preferencji kierowcy, niezależnie od wysokości samochodu.

 

low_KW_V3_Hyundai_i30_N_Federbein_Zugstufe-768x512low_KW_V3_Hyundai_i30_N_Federbein_Druckstufe

 

 

KW_Hyundai_i30_First-Edition_020

 

KW_Hyundai_i30_First-Edition_001