KW V3 bezkompromisowe zawieszenie do nowego VW T7

Od kilku dziesięcioleci VW Transporter i Multivan jest historią sukcesu Volkswagen. Wielu kierowców vanów VW decyduje się również na modyfikacje. Od dziś dla wszystkich entuzjastów modelu VW Multivan dostępny jest nasz zestaw gwintowany KW V3.

LP_VW_T7_KW_V3_002

Zestaw zawieszenia gwintowanego wykonany ze stali nierdzewnej do VW T7 Multivan umożliwia płynne obniżanie przedniej i tylnej osi o od 35 do 55 milimetrów.

LP_VW_T7_KW_V3_003

 

Podobnie jak w VW T6, obniżanie w T7 odbywa się za pomocą gwintów trapezowych na amortyzatorach przedniej osi i tylnej osi.

Uwaga: Aby wyregulować opuszczanie, należy odciążyć koła.

LP_VW_T7_KW_V3_004

 

Nasz zestaw zawieszenia KW V3 jest uwielbiany przez kierowców vanów VW, ponieważ zapewnia maksymalne obniżenie, a jednocześnie zapewnia przekonujący poziom komfortu.

LP_VW_T7_KW_V3_006

Wszyscy kierowcy vanów VW mogą precyzyjnie dostroić tłumienie swojego samochodu, oraz charakterystykę kompresji i odbicia zestawu amortyzatorów KW V3. Podczas gdy odbicie jest odpowiedzialne za prowadzenie VW T7 Multivana, kompresja może wyrównać charakterystykę ugięcia w nierównościach i zapewnić optymalny poziom przyczepności. Mówiąc najprościej, zadaniem odbicia jest połączenie podwozia z nawierzchnią, podczas gdy kompresja wspiera karoserię samochodu.