KW DDC Weeks! Zawieszeń z elektroniczną regulacją twardości

KW DDC Weeks

Od 1 lipca do 30 września 2018 zawieszenia z serii KW DDC w specjalnych obniżonych cenach lub z modułem WLAN gratis

Gwintowane zawieszenia KW DDC to inteligentne rozwiązanie z gamy zawieszeń KW iSuspension. Zestaw KW DDC łączy zalety adaptacyjnego systemu tłumienia i sportowego obniżenia według własnego uznania.

KW DDC ECU


KW DDC ECU to adaptacyjne zawieszenia gwintowane KW z opcjonalną aplikacją (sterowanie odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu) to propozycja dla posiadaczy aut, które fabrycznie nie umożliwiały elektronicznej regulacji siły tłumienia. Zawieszenia te pozwalają zmienić charakterystykę tłumienia w trzech trybach Comfort/Sport/Sport+ za pomocą jednego przycisku wewnątrz samochodu, lub na dużo bardziej zaawansowane ustawienia przy pomocy aplikacji na urządzenia z systemem Android lub iOS.

W czasie trwania promocji KW DDC Weeks do każdego zawieszenia KW DDC ECU moduł WLAN o wartości 1300 złotych, umożliwiający sterowanie zawieszeniem poprzez urządzenia mobilne, zostanie dodany GRATIS.

  

wlan

 
 

KW DDC Plug & Play


KW DDC Plug & Play dedykowane są do samochodów z fabryczną regulacją siły tłumienia, dzięki technologii inteligentnych zawieszeń KW, kierowca może cieszyć się doskonałymi właściowściami prowadzenia zawieszenia KW, dowolnie regulować wysokość zawieszenia samochodu, oraz nadal korzystać z fabrycznych trybów regulacji twardości wbudowanych w interfejs samochodu.

W czasie trwania promocji KW DDC Weeks ceny zawieszeń KW DDC Plug&Play zostały nawet 1300 złotych, w zależności od modelu auta.

Lista aplikacji zawieszeń KW DDC Plug & Play dostępnych w czasie promocji KW DDC Weeks

 

 
KW_VW_Golf_VII_R_Variant_Typ_AU-V_001KW_BMW_M4_Typ_F82_Coupé_008KW_Ford_Focus_RS_Typ_DXB-RS_020

Regulamin promocji KW DDC Weeks


 

  1. Z promocji KW DDC Weeks może skorzystać każdy to w dniach od 1 lipca do 30 września 2018 roku zakupi zawieszenie KW DDC u dystrybutora lub dealera marki KW.
  2. W przypadku zakupu modelu zawieszenia KW DDC ECU, nabywca uprawniony jest do otrzymania modułu WLAN odpowiadającego za komunikację zawieszenia z urządzeniami mobilnymi z systemem Android lub iOS, kompatybilnego z zakupionym modelem zawieszenia, oraz autem do którego zawieszenie zostało zaprojektowane przez producenta KW Automotive GmbH.
  3. W przypadku zakupu modelu zawieszenia KW DDC Plug & Play (Plug and Play), nabywca uprawniony jest do otrzymania rabatu w wysokości zgodnej z załączoną listą aplikacji zawieszeń. Regularna cena zawieszenia zostanie pomniejszona o kwotę obniżki, uzyskując w ten sposób cenę promocyjną.
  4. W przypadku jakich kolwiek pytań prosimy o kontakt z oficjalnym dystrybutorem marki KW w Polsce mailowo na adres: info@kw-suspensions.pl

 

KW_39055001_004

 

KW_39020023_017

 

VW_DDC-Taster_002

KW_App_DDC-ECU_iPhone5_AdvancedKW_App_DDC-ECU_iPhone5_Basic